Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Facebook Müşteri Hizmetleri Nasıl Bağlanılır

Facebook Müşteri Hizmetleri Nasıl Bağlanılır

Dünya da en çok kullanılan sosyal medya aracı olan Facebook, milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Şirket bünyesinde basta whatsapp, Instagram gibi popüler uygulamalar dışında onlarca uygulama var. Bazı durumlarda facebook ile iletişimi geçmek gerekebiliyor. ( hespa şikayeti, banlanma, spam içerikler, gizlilik vb ) Bu sebeple Facebook ile doğrudan iletişime gecebileceginiz bir numara bulunmamaktadır.

Hesaplariniz ile ilgili yaşayacağınız problemleri uygulamalar üzerinden geri bildirim (feedback) ile iletmeniz mümkün ancak. Facebook müşteri hizmetleri numarası olmadığından işlemlerinizi web yada mobil üzerinden yapmanız lazım. Bunun dışında online destek ve yardim bulmanız a mümkün.

Facebook Yardım Merkezi İletişim

Facebook yardım merkezi, bir yardim topluluğu gibi düşünebiliriz. Burada ihtiyacınız olan tüm sorunlara cevap bulabilirsiniz. Özellikle hesabınızın çalınması, spam içerikler, şikayet, telif için burada yardim bulmanız ve Facebook iletişim merkezine bildirim göndermeniz mümkün. Bu durumda facebook çok hızlı bir şekilde şikayetinizi inceleyip dönüş sağlamaktadır. Bunlar dışında facebook ile sms yada telefon ile iletişime gecmeniz mümkün değildir.

Facebook Şikâyet Sayfası

Facebook hesabınız çalındaysa, yada olağan dışı bir durum bildirmek istiyorsanız izlemeniz gereken yol aşağıdaki linklerdedir.

Facebook’ta mustehcen, kötü amaçlı paylaşımlar (dolandiricilik vb.), başka kisileri taklit eden hesapları, taciz, hakarete içeren paylaşımları ve daha birçok unsuru site, uygulama üzerinden anında şikayet etmeniz mümkün.

Facebook Çağrı Merkezi Numarası

Facebook dünya geneli en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi ve çok fazla ülkede erişim sağlanabildiği için tüm ülkeler için ayrı ayrı çağrı merkezi hizmeti veremiyorlar. Bu sebeple yaşayacağını sorunları belirtmiş olduğumuz iletişim kanallari uzerinden bildirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ