Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Fibabanka çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fibabanka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fibabanka şikayet hattına erişebilirsiniz. Fibabanka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fibabanka A.Ş., 2010 yılında Fiba Grup tarafından kurulmuş bir bankadır. Finansbank’ın eski sahibi Hüsnü Özyeğin Finansbank’ı sattıktan sonra Fibabanka’yı kurmuştur. Fibabanka, Bireysel ve Kurumsal olarak 2 ayrı dalda müşterilerine hizmet vermektedir.

Fibabanka’nın Türkiye genelinde toplam 74 şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Kayseri ve Trabzon illerinde bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda ATM’si bulunmaktadır

FİBABANKA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Fibabanka, 2010 tarihinde anlarız hızla, çözeriz hızla anlayışıyla müşterilerini önemseyen, onların ayağına giden banka misyonuyla hizmet vermektedir. Türkiye’de toplamda 59 şubesiyle müşterilerine kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Dijitalleşme, tabana yaygın bankacılık anlayışı, mutlu çalışan, mutlu müşteri hedefleriyle Türkiye’nin en sevilen bankası olmak için hizmet vermekte ve kalitesini artırmaktadır. Türkiye’nin en sevilen bankası olma vizyonuyla, insanları mutlu edecek en hızlı bankacılık misyonuyla hareket eder. Saygılı, samimi, sonuç odaklı bir kurumdur. Fibabanka çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ