Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

FibabankMisteri Temsilcisi Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından biri olan Fibabanka, aktif iletişim yolları ve alternatif iletişim yöntemleri ile bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili tüm sorunlarınız için geniş hizmet destekeği sağlamaktadır. Kurumsal hizmet anlayışıyla müşterilerin daha hızlı ve daha kaliteli hizmet almaları adına, Fibabanka kredi kartı işlemleri, kredi başvurusu, sorgulama ve diğer tüm bankacılık işlemleri için online ve telefon bankacılığı yoluyla daha hızlı hizmet sağlamaktadır. Diğer yandan birçok işlemi çağrı merkezi üzerinden telefon bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka müşteri hizmetleri üzerinden kısa sürede işlem yapabilmek için:

444 88 88 veya 0850 222 77 77 çağrı merkezi arayıp,

Sesli menü gelir gelmez ‘’7’’ tuşlanır,

Minumum süre içinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Yardım Merkezi

Fibabanka müşteri destek sayfası üzerinde bulunan iletişim yollarından birini tercih ederek, Fibabanka tarafından müşterilerine sunulan bankacılık ürün ve hizmetlerine karşı en hızlı iletişim yönetimini seçebilirsiniz. Telefon, şube, internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılacak birçok yardım için:

Bağlantı adresi üzerinde yer alan banka iletişim sayfasına anında erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru, şikayet ve öneri formaları, iletişim kanalları ve banka bilgilerine ilişkin bütün detayları belirtilen sayfa üzerinden görebilirsiniz.

Fibabank Iletişim Firmaları

Bağlantı adresinden hızlı erişim yapabilirsiniz. Başvuru formaları doldurduktan sonra banka tarafından 4 farklı cevap yolu sunulur. Örneğin; Fibabanka ticari kart başvurusu hakkında görüş, öneri ve şikâyetlerinizi ilgili iletişim formu üzerinden yazdığınız mesajınıza; e –posta , SMS, telefon veya posta yoluyla cevap alabilirsiniz. Formu doldururken ‘’Tercih Ettiğiniz Cevap Yolunu’ seçeneklerinden birini işaretlemeniz yeterlidir.

Fibabanka İletişim E –Mail Adresi

Fibanbanka ile e –mail adresi üzerinden iletişim kurmak isteyen müşterilerinin: [email protected] adresi yoluyla sorunlarınızı bankaya iletebilirsiniz . E-mail adresi üzerinden yapılan yazışmalarda dilekçe dili kullanmalısınız ve sorunlarınızı açık ve net bir şekilde iletmeniz tavsiye edilmektedir.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fibabanka müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinde 7/24 bankacılık ürün ve çeşitli hizmetler konusunda birçok farklı işlem yapabilirsiniz. Birçok işlemi cok kısa sürede gerçekleştirerek banka şubesine gitmenize gerek kalmadan çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Üzerinde yer alan bilgileri ilgili kurumlara ileterek sorunlarınıza yönelik kesin çözüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka iletişim formu ve müşteri ihbar formu tarafindan doğrudan banka ile tüm şikâyetlerinizi, önerilerinizi veya taleplerinizi iletebilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 88 88 – 0850 222 77 77

Fibabanka Telefon Numarası: 0 212 381 82 82

Fibabanka Fax Numarası: 0 212 258 37 78

Fibabanka Şikayet Hattı

Fibabanka tarafından müşterilerine sunulan hizmetlere karşı yaşlanabilecek sorunlar için online şikayet hatlarını kullanılabilir, bunun yanı sıra telefon bankacılığı veya doğrudan şubelere giderek şikayetlerinizi sunabilirsiniz. Fibabanka tüketici kredisi veya kredi kartı hizmetleri başta olmak üzere daha farkli birçok sorun için:

Fibabanka Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden Fibabanka ile iletişime geçmek isteyenlerin Fibabanka kredi oranları, kredi kartı işlemleri ve daha fazla konularda daha hızlı yardım alabilirler. Dijital bankacılık hizmetlerinin son dönemde yayılmasından sonra gelişen sosyal medya yönetimi ile müşterileri için Fibabanka başta olmak üzere daha birçok banka tarafından resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla hızlı ve kaliteli hizmet sağlanabilmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ