Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ülkemizde bulunan eski bankalardan biri olan Finansbank tüm müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden daha fazlasını sunmaktadır. Türkiye de yapmış olduğu çalışmaları 30 yıl boyunca devam ettirmektedir.

Finansbank Hakkında Her Şey

Finansbank ilk olarak 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Yeğin tarafından kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren aynı yıl içinde Ankara, İstanbul ve İzmir de olmak üzere 4 tane şubesi açılmıştır. Finansbank 1995 yılına kadar yanlızca 4 tane olan şubesi ile hizmet vermiştir. Daha sonra çok hızlı bir şekilde gelişerek büyüyen Finansbank 2013 yılı Mayıs ayına kadar 611 şube ve 11734 tane çalışanı ile en kaliteli ve en güvenli hizmetleri müşterilerine vermektedir. Finansbank 2006 yılının sonlarına doğru yüzde 35 kadar hissesini Yunanistan’ın en büyük bankalarından biri olan National Bank of Greece’e satılmak zorunda kalınmıştır. Bu banka son derece kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanları üzerinde uzmanlaşmıştır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ