Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma

ADRES
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş İstanbul
TELEFON
FAKS
0 212 318 18 88
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Garanti BBVA, çağrı merkezini arayan müşterilerine çok kaliteli hizmet sağlamaktadır. Garanti BBVA ticari kart başvurusu, kredi hizmetleri vb. işlemleri, çağrı merkezi üzerinden destek alarak işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Garanti BBVA musteri destek hattına direkt bağlanma işlemi için:

  • 444 0 333 çağrı merkezi aranır,
  • Sırasıyla; 1,3,5 numaraları tuşlanır.

Bu numaraları tuşlayarak direkt Garanti BBVA müşteri temsilcisi ile iletişim kurakarşılkurabiayrica karşılaştığınız sorun, görüş, talep gibi ihtiyaçlarınızı da bu kanaldan iletebilirsiniz

Garanti BBVA Müşteri Destek Merkezi Formu

Garanti BBVA bankasının ürün ve hizmetlerine ilişkin müşterilerinin karşılaştığını sorunlar için musterilerinin bu kanaldan da iletisim kurmalarına olanak sağlamıştır. Garanti BBVA bankasinin müşteri yardım merkezi formu vasıtasıyla; kredi ve kredi kartı gibi bankacılık işlemleri ve diğer sayamadığımız hizmetler için de ayrıca yardım alabilirsiniz.

Bu yardim sayfaları sayesinde Garanti BBVA ile ilgili tüm işlemler hakkında yardim alabilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim (form)

Internet bankaciliginin gelismesiyle beraber kobiler ve tuzel kisilerin sorunlarini hizlica çözüme kavusturmalari icin Garanti BBVA, çeşitli iletişim kanallarını aktif tutuyor.bunlardan biri de iletişim formlarıdır. Bu formlar sayesinde talep görüş önerebileceğiniz gibi, bankacılık işlemelerine servisi da bu formlar üzerinden yapılabilir. Örneğin; Garanti BBVA kredi kartı başvurusu vb.

Garanti BBVA E – Posta Adresi

E – mail ile Garanti BBVA ile iletişim kurabilirsiniz. Müşteriler:  [email protected] e-posta adresi ile işlem gerçekleştirebilirler. Bunun haricinde  Garanti BBVA iletişim sayfası bunun yani sıra iletişim sayfası üzerinden diğer farklı iletişim araçlarını da kullanabilirsiniz. e-mail ile yapılan iletisimin hukuki sorumluluk taşıdığını lutfen unutmayin.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası ile bir çok soruna çözüm bulabilebileceksiniz. Ayrıca bu kanal üzerinden çeşitli bankacılık işlemlerinizi de müşteri temsilcisi ile beraber rahatlıkla yapabilirsiniz. Örneğin, kredi kartı başvuru, kart limit güncelleme, kredi başvuru gibi.

  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numara: 444 0 333
  • Garanti BBVA WhatsApp Chatbot Telefon Numarası: 444 0 333
  • Garanti BBVA Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 318 18 18

Garanti BBVA Adresi

Garanti BBVA ‘ya normal posta göndermek isteyen müşteriler: PK: 338 Avpim/İstanbul ibaresini kullanmaları yeterlidir.

Garanti BBVA Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın gelişmesiyle beraber artık tüm firmalar hizmetlerini oradan da vermeye başladı. Bu sosyal medya vasıtasıyla da bir çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ