Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Garanti Borç Bilgilendirme Servisi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın kredi kartı ve kredi borçlarını belirli bir süre ödemeyenler için kurduğu bir servistir. Ekstre son ödeme tarihinizden 20 gün sonra Garantı Bankası Borç Bilgilendirme Servisi adınıza telefonla bilgilendirme yapmaktadır. Bu bilgilendirme telefonunuza gelen kısa mesajla da yapılabilmektedir.

Eğer ödemeniz gereken tutar söz verdiğiniz tarihte ödenmez ise müşteri kimliğiniz inceleme işlemine alınıp kredi notunu düşebilir, bu durum diğer bankalarla olan ilişkilerinizde kötü bir etki yaratmaktadır.

GARANTİ BORÇ BİLGİLENDİRME SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Tarafınıza gelen mesajlar bilgilendirme amaçlı olabileceği gibi ödeme ile ilgili zorunluluk gerektiren durumlar konusunda da uyarı amaçlı gönderilebilmektedir. Gelen mesajları dikkatle okuyarak borçlarınızı kısa sürede ödemeniz sizlerin kredi notunu daha fazla düşürmesini engelleyecektir.

Garanti Bankası Borç Bilgilendirme Servisi’nin birçok 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Farklı farklı numaralardan sizi arayabilirler. Eğer kredi kartı borcunuzu ödediyseniz, borcunuzun ödenmesi için bir süre talep ediyorsanız, ve hatalı bir şekilde sizden borç ödenmesi isteniyorsa bu numaralar aracılığıyla detaylı olarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ