Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Garanti Emeklilik Iletisim Bilgileri

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eğer bir insan emeklilik hayatı boyunca güvende olmak istiyorsa yapması gereken Garanti Emeklilik ile kendisini garanti altına almaktır.

Başvurabilme Seçenekleri

Yapmaniz gererken etkinliklerin altında bulunan katılım formunu doldurmalısınız. Bununla birlikte mesai saatleri içerisinde telefonla ile ulaşarak da başvurabilirsiniz.


Garanti Emeklilik ve Sağladığı Özel Haklar

Garanti Emeklilik sayesinde hem haklarınızı koruyabilir hem de birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Her ay yapılan aktivitelere indirim ile birlikte daha az bir fiyata katılım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bizimle birlikte bir yakınımız veya bir misafirimiz de bu haktan faydalanabilir.Bireysel Emeklilik Sistemi

Her insan yaşam kalitesinin yüksek olmasını ister. Bunun garanti altında olması herkesin isteyeceği bir şeydir. Bunun içinde BES(Bireysel Emeklilik Sistemi) kolaylık sağlayan bir sistemdir. Yaptığınız her birikim garanti ve güven içerisinde olacaktır.

Sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %25 oranında devlet katkısından faydalanırsınız. Bu da demek oluyor ki her 100 TL devlet katkısı ile 125 TL olur. İster paranızı değerlendirmek ister birikim yapmak için en doğru yerdir. Aynı zamanda istediğiniz zaman yaptiginiz yatırımlarınız sayesinde bireysel emeklilik fonuna sahip olabilirsiniz. Emekli olabilmek için sistemde 10 yıl kalma ve 56 yaşını doldurmuş olma şartı vardır.

Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 336


Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ