Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direkt Bağlanma

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

General Mobile gibi müşteri potansiyeli fazla olan birçok akıllı telefon firmalarının müşteri temsilcilerine ulaşmak veya müşteri hizmetleri telefon numarasını bulmak kolay olmayabilir. General Mobile müşteri hizmetlerine bağlanırken de bazen kısa bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka geri dönüş yapacaklardır, sorunlarınız, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz ile yakından ilgilenecektirler. General Mobile müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yollarıyla iletişime geçip konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

General Mobile müşterilerinin en çok yasamış oldukları sorunların arasında, garanti işlemleri, kvk garanti sorgulama, telefon fiyatları veya seminer saati öğrenme gibi benzer işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza sorunlara çözüm bulamadığınız durumlar da General Mobile resmi ve gerçek olan müşteri hizmetlerin den yardım almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Sebebi ise kötü niyetli olan kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.


General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 371 15 00

General Mobile Whatsapp İletişim Telefon Numarası:
0530 165 31 83Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ