Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

General Mobile çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde General Mobile müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden General Mobile şikayet hattına erişebilirsiniz. General Mobile müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

General Mobile, 2005 yılında ABD’de kurulmuş mobil cihaz üretim ve geliştirme sektöründe hizmet veren Türk firmasıdır. Firma, 2006 yılından bu yana mobil cihazlar üretip satışını gerçekleştirmektedir. İlk başlarda çift sim kartlı telefonlar ile tanınan General Mobile markası, 2.5 milyon adet sattığı “General Mobile Discovery” modeli ile günümüzde en çok bilinen mobil cihaz markalarından birisi olmuştur.

2015 yılında Google ile yaptığı anlaşma sonucunda Android One platformuna ortak şirket olmuştur. Bu sayede One kategorisinde ürettiği cihazlar Android’in en güncel versiyonunu kullanmaktadır. Ayrıca General Mobile, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı anlaşma üzerine Fatih Projesi’nde kullanılan tabletlerin üretim ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ