Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Nispetiye Cad. No:101 34337 Etiler / İSTANBUL
TELEFON
FAKS
0212 287 27 27
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Genpa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Genpa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Genpa şikayet hattına erişebilirsiniz. Genpa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GENPA, 1978 yılında kurulan telekomünikasyon sektörüne hizmet vermek amaçlı açılmıştır. Distribütör olarak Samsung, LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell cihazlarının toptan ve perakende olarak satış ve dağıtımına gerçekleştirip teknik destek sunan şirkettir. Turkcell iş birliği ile birlikte Apple cihazlarınında satış, dağıtım ve desteğini yapmaktadır.

GENPA ürünlerini kendi web sitesi aracılığıyla, çağrı merkezi aracılığıyla ve Türkiye üzerinde bulunan 1800’ü aşkın satış noktasıyla cihaz ve hizmetlerini müşterileriyle buluşturuyor.

GENPA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Günümüzde durmaksızın gelişen teknoloji, iletişim ve telekomünikasyon alanında da ilerleyişine devam ediyor. Genpa, ülkemizde birçok dünya devinin distribütörlüğünü yaparak bu alanda hayatımızı kolaylaştırmak için her an yanımızda. İletişim ve telekomünikasyon alanında çeşitli birçok hizmet veren kuruluş, müşterilerine telefon, tablet ve benzeri ürünlerin dağıtımını yapmaktadır ve teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca GSM operatörü olan Turkcell ile de işbirliği içerisindedir. Kaliteli bir sanal ağa sahip olan bu firmaya ulaşmak çok kolay. Yüzlerce çağrı merkezi sorunlarınız ve dilekleriniz için telefon hatlarının başında ve aynı zamanda e postalarınızı beklemekte. Telefon numarası: (0212 359 0 359), (0212 359 00 00) Genpa çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ