Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Bağlanma | Çağrı Merkezi

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

 Gittigidiyor müşterilerinin en çok karşılaştıkları sorunların çözümü için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden farkli işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Türkiye’nin en eski ve en köklü e – ticaret firmalarından biridir Gittigidiyor. Online ve doğrudan iletişim, seçenekleri ile müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır. Gittigidiyor iletişim kanalları üzerinden sizin için en kolay ve hızlı iletişim yöntemi hangisi ise onu tercih ederek kısa süre içinde soru ve sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz. Firmanın tüm hizmetlerine ilişkin sorunlarınızın yanı sıra, ortaklık, sponsorluk ve diğer kurumsal dahil, iletişim işlemleri içinde ayni şekilde firmanın mevcut diğer iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür.

Gittigidiyor Müşteri Destek Merkezi İletişim Sayfası

Gittigidiyor.com müşteri hizmetleri destek sayfaları üzerinden sirket ve ürüleri ile ilgili problemlerinizi en hızlı şekilde ilgili kişilere iletebilirsiniz. Müşteri odaklı hizmetleri kaliteli ve hızlı iletişim hizmeti sunana Gittigidiyor, destek hatlarıyla da tüm sorunlara kısa süre içinde yanıt vermektedir. Diğer yandan alışveriş yaparken yaşanan problemler veya firma hakkında düşüncelerinizi iletebileceğiniz alternatif seçeneklere yine iletişim adresleri üzerindenki formlar ile erişim sağlayabilirsiniz. Direkt iletişim kanalları veya online iletişim kanalları ile kısa zamanda işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Gittigidiyor Online İletişim Formları Sayfası

Gittigidiyor.com ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız problemleri online iletişim formu veya canlı destek paneli üzerinden firmaya ileterek kısa süre içinde destek alabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için firmanın mevcut diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Günümüzde firmaların dijital politika dönüşü kapsamında uyguladıkları alternatif iletişim hizmeti seçenekleri müşterilerin çok daha kaliteli bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Gittigidiyor İletişim E – Posta Adresi

Gittigidiyor kayıtlı posta adresi: [email protected] ‘dur. Bu e posta sayesinde firma ile elektronik posta yoluyla iletişim kurmak gayet mümkün. Ancak bu yöntem haricinde doğrudan canlı destek veya online iletişim kanallarından birini kullanarak da çok daha hızlı iletişime geçilebilir. Gittigidiyor müşterilerinin kısa süre içinde tüm işlemlerini var olan iletişim adresleri üzerinden gerçekleştirmeleri de mümkün.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi Telefon Numarası

7 gün 24 saat müşteri hizmetleri üzerinden işlem gerçekleştirerek kısa zaman içinde şirket kaynaklı sorunlarınız için çözüm önerileri alabilirsiniz. Ayrıca halihazırda olan tüm konularda, problemlerde soru ve görüşlerinizi firmayla paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramadan önce firmanın mesai saatlerini incelemeniz daha sağlıklı olur.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 252 32 29
  • Gittigidiyor Faks Numarası: +90 216 687 02 98

Gittigidiyor Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanmak İçin

0850 252 32 29 numaralı çağrı merkezi üzerinden firmanın müşteri hizmetlerini arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabileceksiniz. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için firmanın çağrı merkezi numarasını aramanız yeterlidir. Mevcut sorunlarınızın en hızlı ve kısa yoldan çözümü için çağrı merkezi telefon numarası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz daha Iyi olacaktır. .

Gittigidiyor Sosyal Medya Hesapları

Gittigidiyor sosyal medya hesapları vasitasiyla da tüm kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir veya sorunlarınızı sosyal medya aracılığıyla iletebilirsiniz. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından gittigidiyor da diğer firmalar gibi müşterilerin magduriyetini hidernek için sosyal medya hesapları üzerinden de yardım ve destek sunuyor. Gittigidiyor tarafından sunulan hizmetlere ilişkin yaşadığınız tüm problemlerinizi sosyal medya hesapları aracılığıyla de iletebilirsiniz. Gittigidiyor sosyal medya hesapları aşağıdadır.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Bağlanma | Çağrı Merkezi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ