Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Y.Öveçler Mahallesi – Cevizlidere Caddesi – No:7/A Çankaya – ANKARA – Türkiye
TELEFON
FAKS
+90 312 474 05 70
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Göknet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Göknet ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

GÖKNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

2014 Yılında Türkiye Telekominikasyon sektörüne alternatif hizmet olarak bireylerin ve kurumların hizmet farklılığı istekleri doğrultusunda makul fiyatlara kaliteli bir hizmet sağlamak amaçlı kurulmuş İnternet Servis Sağlayıcı operatördür.

Hizmet sunmuş olduğu lokasyonlarda Bayi portföyleri , geniş Teknik servis ağı ve destek hizmetleri ,Firma içeriğinde Çağrı Merkezi hizmetleri sunan , sunmuş olduğu hizmetler ile kullanıcı ve hizmet isteklerini en hızlı ve kaliteli biçimde sunmak ve geliştirmek en önemli hedef ölçütleridir.

Hizmetimiz ülke genelinde muhtelif noktalarda, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelere faaliyet gösteren elektronik haberleşme işletmecisidir.

İleri seviyedeki teknoloji ve gelişen Telekomünikasyon sektöründe lider bir firma olarak abonelere ve hizmet isteklerine hızlı dönüş sağlayan, hizmet odaklı, yenilikçi, genç ve hareketli ekipleriyle sürekli çözüm odaklı, firma içeriğinde abone odaklı makul fiyatlı kampanyalar, yüksek hız seviyelerinde erişim, hizmet lokasyonlarında bedava yöntem servis hizmeti, çağrı merkezi gibi sektörel birçok hizmeti talepler doğrultusunda abonelerine sunan yenilikçi bir firma olarak sektörde isminden söz ettiren ve önceliği hizmet odağı olan İnternet Servis Sağlayıcı bir kuruluştur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ