Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Gold çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gold müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gold şikayet hattına erişebilirsiniz. Gold müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gold Bilgisayar., 1991 yılında Kadıköy’de kurulan teknoloji marketidir. Şuanda Türkiye genelinde 50’yi aşkın mağazası ve 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Bilgisayar, telefon, tv, oyun, beyaz eşya, saat, ev aletleri, kişisel bakım aletleri, spor, aksesuar gibi onlarca kategoride binlerce ürün yelpazesiyle müşterilerine en teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. İlk hipermarket mağazasını Bahçelievler’de açmıştır.

GOLD ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Gold Bilgisayar, 1991 yılında Kadıköy’de kurulmuş olan teknoloji marketidir. Gold Bilgisayar; telefon, oyun, beyaz eşya, ev aletleri, spor, bilgisayar gibi birçok ürün grubunda müşterilerine ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedefler. Gold Bilgisayar’ın Türkiye genelinde 50’den fazla mağazası 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Gold Bilgisayar firması müşterilerinin yaşadığı her türlü sıkıntının arkasında durur. Müşterilerinin dilek, istek ve önerileri firmamız için oldukça önemlidir. Gold firması müşterilerinin satış öncesi ya da ödeme aşamasında yaşanılan problemleri gidermek, akıllarına takılan her türlü sorunları çözmek için çağrı merkezi birimini kurmuştur. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız ile sıkıntı yaşadığınız durumlarla ya da aklınıza takılan sorularla ilgili iletişime geçebilirsiniz. Gold çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ