Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Hepsiburada Müşteri Temsilcisi Direkt Bağlanma

ADRES
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en büyük e ticaret sitesi olan Hepsiburada.com, hem bireysel hem de kurumsal firmalara kesintisiz ve kaliteli iletişim sunmaktadır. Alisverislerinize dair her zaman destek alabilirsiniz. HepsiBurada iletişim portalı üzerinde kurumsal telefon numarası ile her zaman destek alabilirsiniz. 0 850 252 40 00 hepsiburada çağrı merkezi numarasını arayarak direkt müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. 08.00 – 24.00 saatleri arasında Hepsiburada Müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlayabilirsiniz.

HepsiBurada Müşteri Destek Merkezi

Burada Hepsiburada firmasının tüm kurumsal iletişim kanallarını goruntuleyebilirsiniz. musterilerinin her zamannyasayacagi sorunlara karşı iletişim kanalları her daim acıktır. Bu sebeple hepsiburada ile yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıların çözümü için Hepsiburada Müşteri Destek Merkezine göz atmaniz avantaj sağlayacaktır. Ayrıca bu kanallar vasitasiyla gorus, öneri istek gibi durumları iletişim merkezi sayesinde firma ile paylaşabilirsiniz.

HepsiBurada Online İletişim Formu

HepsiBurada hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunları Hepsiburada Online Destek formu ile firmaya ilettiginiz takdirde, sorunun çözümü için çok kısa bir sürede sizinle iletişime geçiyorlar.

Sayfası üzerinden Hepsiburada Online Destek sayfasına buradan erişim sağlayabilirsiniz.

HepsiBurada İletişim E – Posta Adresi

Hepsburada firması ile [email protected]  e posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Hem bireysel hemde kurumsal tüm işlemlerinizi bu mail adresi ile gerceklestirebilirisniz. Yoksa sorunlarınız için sizinle iletişim kiralayabilirler.

HepsiBurada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada Müşteri Hiznetleri numarasıyla yapacağınız tüm aramalarda canlı destek alabilirsiniz. Diğer iletişim kanallarının aksine daha hızlı bir sonuç almak ve direkt müşteri temsilcisine bağlanmanız için de mesai saatleri içerisinde iletişim kurmayı unutmayın.

  • HepsiBurada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 252 40 00

HepsiBurada Resmi Sosyal Medya Hesapları

Disital dönüşüm ile beraber diğer kurumsal firmalar gibi Hepsiburada da müşterilerine sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmasına olanak sağlıyor. Öte yandan firmanin sosyal medya kanalları vasıtasıyla güncel kampanyalardan da ilk haberdar olmak için takip edebilirler.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. Nuran hanım dedi ki:

    Yanlış ürün geldi bana nasıl geri gönderebilirim.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ