Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Beşyol Mah. Akasya Sok. No:14 Florya / Küçükçekmece / İstanbul
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hometech müşteri hizmetleri direk bağlanma, Hometech müşteri temsilcisi direk bağlanma, Hometech müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

HOMETECH MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Son yıllarda Türkiye genelinde adını duyuran en önemli ev teknolojileri markası konumunda bulunan Hometech markası, 2004 yılından bu yana sektörde etkin bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle Türkiye’ nin her noktasına ürün tedariki sağlayan bir marka olarak faaliyet göstermekte olan Hometech markası, yüksek kalite ve yüksek teknoloji standartlarına uygun olarak kendi Ar-Ge merkezlerinde geliştirmiş olduğu birbirinden şık tasarımlı ürün gruplarını tüketiciye ulaştırıyor.

2004 yılında kendi Ar-Ge merkezleri ile Türkiye’ nin en önemli teknoloji markalarından Aral A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Hometech markası her geçen gün büyüyen hizmet ağı ve teknoloji yapısı ile hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ayrıca Hometech müşteri hizmetleri numarası ile de tüketicilerine hızlı ve dinamik bir destek sağlamaktadır.

Ağırlıklı olarak ürün yelpazesinde tablet bilgisayarlar, notebook, uydu alıcıları, aydınlatma sistemleri ve diğer teknoloji kategorilerinde üretim ve satış gerçekleştirmekte olan Hometech markası, Türk teknolojisinin en üst seviyesini temsil ediyor. Türkiye’ nin tüm kentlerine hizmet sağlayan geniş kapsamlı satış ağı ile bu ürün gruplarında hızlı ve güvenilir tedarikin markası konumunda kendisine yer buluyor.

Bununla birlikte Hometech markasının yine Türkiye genelini kapsayan teknik servis ağı da satış sonrası destek hizmetleri açısından dünya standartlarını yakalamasını sağlıyor. Bu şekilde geniş servis ağı ve aynı zamanda da Hometech müşteri hizmetleri departmanı ile tüketicilerde maksimum seviyede memnuniyet oluşturmayı başarıyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ