Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hometech gibi müşteri potansiyeli yüksek olan birçok bilgisayar firmalarının müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. Hometech müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Hometech müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Hometech müşterileri olarak aldığınız ürünün garanti, iade ve değişim şartları ve koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.


Hometech gerçek ve resmi çağrı merkezinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 622 77 20Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ