Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Hometech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hometech, bir Türk firması olan Aral A.Ş. tarafından 2004 yılında kurulmuş bilgisayar firmasıdır. Ülkemizin sayılı bilgisayar üreticilerinden birisi olan Hometech, uygun fiyat politikası ve birçok yerde düzenlenen kampanyalarla birlikte adını son zamanlarda duyurmayı başarmıştır. Bilgisayar ve tablet kategorisinde ülkemizin en çok tercih edilen üç markasından birisi olmuştur.

Hometech; Notebook, 2 in 1, Mini PC, Tablet gibi ürün gruplarından üretimler gerçekleştirip satışını yapmaktadır. Birçok yerde kampanyalı olarak ürünleri satışa sunulmaktadır. Fiyat performans ürünü olarak değerlendirilen Hometech’in müşteri memnuniyeti oldukça iyidir.

Hometech’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Hometech ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, teknik destek alabilir, size yakın satıcıyı öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca teknik destek ve servise gönderdiğiniz ürünün durumu hakkında aşağıdaki bağlantı üzerinden yardım alabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ