Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HSBC müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation yani genel olarak bilinen adı ile HSCB bankası 1865 yılında Hong Kong da kurulmuş bir bankadır.

HSCB Hakkında Her Şey

HSCB Çin de kurulan bir banka olmasına rağmen şu anda ana merkezi Londra da bulunmaktadır. Bu banka genel olarak finans ve sigorta alanlarında çok güvenli hizmetler sunmaktadır. HSCB bankası bünyesinde çalışan yaklaşık olarak 284 bin kişiye yakın çalışan bulunmaktadır. Bankanın HSCB Brezilya, HSCB Şili, HSCB Türkiye, HSCB Çin, HSCB Tayvan ve HSCB Panama olarak bir çok yan kuruluşu bulunmaktadır. HSCB Grubun faaliyet göstermiş olduğu bölgeler Avrupa, Asya –Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Ortadoğu’dur. HSCB bankası dünyanın en güçlü ve en büyük bankaları arasında yer almaktadır. 1999 yılında bu banka grup şirketleri için HSCB bankası uluslar arası tek marka olarak kendini kanıtlamış ve bu sayede bankanın altıgen olan amblemi tüm dünya çapında bir sembol haline gelmiştir. HSCB bankasının dünya da 10 binden daha fazla ofisi, 82 tane ülke ve bölgede 312 binin üstünde çalışanı bulunmaktadır. Tüm dünya çapında 125 milyondan daha da çok müşterisi vardır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ