Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

HSBC Müşteri Temsilcisi Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’de 1990 senesinden bugünlere kadar faaliyetlerde bulunan HSBC Bankası, Birikim Yönetimi, Bireysel Bankacılık, Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı şeklinde hizmetler vermektedir. HSBC Bankası, ATM, telefon ve dijital bankacılığı, şubeleri kanalları ile müşterilerine finansal anlamda çözümler sunmaktadir.

HSBC’nin Dünya Çapında Tanınmışlığı

Londra’da faaliyetlerini sürdüren ve dünyanın en önemli bankacılık, finans hizmetleri kurumlarından birisi olan HSBC Bankası, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya-Pasifik kısmı, Afrika, Ortadoğu olmak üzere 66 ülke çapında ve bölgede yaklaşık olarak 3 bin 800 ofisi ile hizmet sağlamaktadır.

HSBC Sürdürülebilirlik Projesi

HSBC Türkiye, sürdürülebilirlik ve sorumluluk projeleri bakımından yürütmüş olduğu bütün toplumsal yatırım projelerini ”Geleceğe Gönüllüyüz” adlı proje adı altında devam ettirmektedir. Bu program etrafında, çevre, eğitim ve toplum alanlarında projeler yapmaktadır.


HSBC Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle HSBC Bankası resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 0 111 numara aramalısınız. Ardından sırasıyla 1,8 ve 4 tuşları tuşlanarak HSBC Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 111 -> 1-8-4

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ