Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde HTC çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından HTC ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HTC MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Çin ve Tayvanlı şirketlere ait olan Htc’nin belirli bir sahibi yoktur. Çünkü binlerce hissedara sahiptir.

Htc diye anılan elektronik cihazlar üreten firma kurulduğu yıl olan 1997’den beri çoğu başarılara imza atmıştır. İlk android akıllı telefonun Samsung’dan bile önce HTC fabrikalarından çıktığı gözden kaçırılmayacak bir gerçektir. İlk kurulduğunda daha fazla notebook(laptop) üreticisi olarak piyasaya adını duyurmuştu. Ürettiği ilk Android telefondan sonra da Microsoft destekli ilk telefonu ve de 3G destekli ilk akıllı telefonu HTC firması üretmiş ve satışa sunmuştur. Dünya’nın ilk dokunmatik telefonunu da Htc firması üretmiştir.(ODM adında HP ve de Palm marka parçalar aracılığı ile).

Htc firması, 2007’da hepimizin adını dahi daha önceden duymadığı yalnız arka plandaki dev akıllı telefon parçası üreticisi “Dopod İnternational”‘ı satın almıştır. Bunun sonrasında 2009’da “quietly brilliant” sloganıyla Dünya’ya sunulmuştur. Pazarlarda fırtınalar estiren adını diğer firmalar arasında en üst sıraya taşıyan Htc şirketi ilk pazarlama kampanyasını yaptığı 2009’dan bu yana onlarca akıllı telefon modelini piyasaya sunmuştur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ