Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Huawei Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

bu makalede Huawei müşteri hizmetlerini arayarak yaşamış olduğunuz sorunları Huawei çağrı merkezi numarası ile görüşerek çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Huawei şikayet yorumlarınızı diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

HUAWEİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Huawei tam adıyla Huawei Technologies Co. Ltd, Çin’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Huawei, dünyanın 170 ülkesinde satış ve pazarlama yapmakta ve iddalarına göre dünyada her 3 kişiden bir kişi Huawei’nin üretmiş olduğu bir ürünü kullanmaktadır. Huawei dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihaz üretici niteliğini taşımaktadır.

Şirketin 170 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Huawei’nin AR-GE merkezlerinin bulunduğu ülkeler şu şekildedir; Çin Halk Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye. Huawei; Akıllı Telefon, Tablet, Modem, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon alanlarında ürünler üretmekte ve teknik destek sağlamaktadır.

Huawei dünyada telefon üretimi ve satışı noktasında ikinci sırada yer alıyor. Haliyle böyle olunca huawei telefon kullanan kullanıcılar sorun yaşadıklarında en kısa ve kalıcı çözümler üretebilecek servis ağı istiyor. Bu durumda huawei müşteri hizmetlerine önem vermesi gerekiyor ve bunu da başardığı söylenebilir. Geniş servis ağı kurarak satış sonrası destek vermeye çalışmakta ve müşteri hizmetleri ağını genişletmeye devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ