Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Index Bilgisayar yani İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok bilişim firmalarının müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. Index müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Index müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Index Bilgisayar müşterileri olarak verdiğiniz siparişlerin durumu ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.


Index gerçek ve resmi çağrı merkezlerindeki müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 331 21 21

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ