Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ING Bank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ING Bank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

ING Bank, 17 Aralık 2007 tarihinde Oyak Bank’ın ING Grubu’na satılmasıyla kurulmuştur. 7 Temmuz 2008 tarihinden bu yana ING Bank, ülkemizde hem bireysel bankacılık alanında hem de kurumsal bankacılık alanında hizmet vermektedir. ING Bank’ın sloganı şu şekildedir: “Eski köye yeni adet”. Ayrıca tüm para transfelerinde gerektiğinde girmeniz gereken ING Bank SWIF kodu şu şekildedir: “INGBTRIS”.

ING Bank, ülkemizde adını sıklıkla duyurmuş, gözde markalardan biri haline gelmiştir. Yaptığı kampanyalar, güncel müşterilerinin yüzünü güldürecek yüksek faiz oranları ve daha nicesiyle hizmetlerine devam etmektedir. ING Bank’ın Türkiye genelinde toplam 275 şubesi bulunmakta, ayrıca 1615 adet de ATM’si bulunmaktadır.

Yıllar geçtikçe gelişmesine devam eden banka müşterilerine uluslararası standartlarda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Her yerden hızlı ve kolay finansman destek sunmayı amaçlayan İng Bank büyümesine devam ederken müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti en uygun rakamlarla sunmayı hedefleyen banka bünyesinde çalışanları ile daima pratik bir kanalda ve süreçte işlemleri tamamlamasını sağlamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ