Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Koçfinans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Ünalan Mahallesi Ayazma Cd. Koç Çamlıca İş Merkezi A Blok 34700 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
FAKS
0216 556 36 60
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Koçfinans çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Koçfinans müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1995 yılında doğrudan tüketiciye finansman sağlayan sistem kurularak birçok sektöre finansman sağlaması yönüyle ön plana çıkmaktadır. Otomotiv sektörü, beyaz eşya ve ev elektroniği gibi alanların yanı sıra mutfak-mobilya, motosiklet, eğitim ve konut kredilerine cevap veren bir konumda bulunan aynı zamanda tüm bu alanlara yönelik faaliyet gösteren bir finansman şirketi olarak varlığı sürdürmektedir.

Satış öncesi ve satış anında hızlı bir şekilde kredi taleplerine cevap veren aynı zamanda da müşterilerinin finansman talebini çok kısa sürenin yanı sıra formalitesiz şekilde çözümleyen ve en az prosedürle tüm bu iş ve işlemleri gerçekleştiren firma oldukça beğenilmektedir. iş ortaklarının ticaret dünyasındaki başarılarını desteklemek amacıyla hizmet vermektedir. Finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bayi stok finansmanı gibi seçenekleri bulunan firmanın filo ve ağır vasıta tedariği gibi pek çok alanda da finansman çözümleri sunması sektöründe oldukça önemli bir rol almasına etken olmuştur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ