Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Cumhuriyet Mah.Özgürlük Cad. No:11/A Çayırova / KOCAELİ
TELEFON
FAKS
(0262) 723 56 56
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kuveyt Türk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuveyt Türk şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

“Sağlam Bankacılık” sloganı ile 1989 yılında kurulan Kuveyt Türk, verdiği güven ve edindiği müşteri memnuniyeti politikasıyla müşterilerine en özel bankacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’de katılım bankaları arasında öncü konumdadır. Ülkemizde toplam 381 şubesi ve 365’i aşkın ATM’si ile müşterilerine hizmet vermektedir.

KUVEYT TÜRK ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Hem yurt dışında hem yurt içinde toplamda yüzlerce şubesiyle Kuveyt Türk bankacılık müşterileriyle birlik içinde çalışma göstermektedir.  Bankacılık sektöründe ileri gelen bir kuruluştur. Kuveyt Türk bankacılığı müşterileri için yapılabilecek el iyi koşullarda, en hızlı çalışma sistemleriyle, bir bankadan alınabilecek en iyi hizmeti verir. Bütün bankacılık sistemlerinde olduğu gibi Kuveyt türk bankacılıkta da bir müşteri hizmetleri teşkilatı vardır. Kuveyt Türk çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ