Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Lenovo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lenovo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Lenovo, 1984’te Çin’de kurulmuş teknoloji ürünleri üreten şirkettir. Lenovo, dünya genelinde dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, ultrabook, masaüstü bilgisayar, iş istasyonu, sunucu ve çevre ürünleri, depolama ürünleri ve bilgisayar monitörü üretimini yapar, ayrıca akıllı telefon satış ve dağıtımını yapmaktadır. Türkiye bilişim ve teknoloji pazarında birinci olmuştur.

Lenovo 60 dan fazla ülkede çalışarak ağını genişletmektedir. Doğu ile Batı nın değerlerini, kültürlerini tek bir şirkette toplamayı ve harmanlayarak tek bir düşünce yapısına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Bu sebeple ürettikleri ürünleri dünya pazarına sunarken ortak değerlere hizmet etmeyi başarmıştır.

LENOVO ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Şirket olarak kadın çalışanlarına önem veren bir yapıya sahip olup kadın çalışan sayısını sürekli arttırmaktadır. Kadınların bu işlerdeki payı anımsanmayacak kadar büyük olup sizlere en iyi hizmeti sunma amacı ile hareket eden lenovo kadınların çalışma hayatına katkısını bildiği için her zaman desteklemiştir. Şirket yapısına bakıldığı zaman her zaman saygı dairesinde çalışanların her zaman kaliteyi arttırırken birbirleri arasındaki kültürel farklılıkları sevgi bağıyla güçlendirmeleri için gerekli zemini hazırlamıştır.

Lenovo yeni yenil teknolojik gelişmelere yön vererek değişen ve gelişen teknoloji toplumuna en büyük hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple üretmiş olduğu ürünleri işlevsellik adına yaparken kalite, sağlamlık, gelişime açıklık açısından elverişli halde bulundurmaktadır. Küresel bir şirket olması sebebiyle çeşitliliğe oldukça önem vermektedir. Bir çok farklı ürünü bulunan şirket bünyesinde oldukça fazla çalışanı barındırmaktadır. Şirket çalışanlara değer vererek insanlara hizmet etmeyi amaç haline getirmiştir.

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 212 912 0134 (Akıllı Telefonlar)
0212 912 0134 (THINK Markalı Olmayan Ürünler)
444 0 426 (THINK Markalı ve x86 Ürünler)
0212 375 57 18 (Depolama Ürünleri Çağrı Merkezi)

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ