Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Lenovo gibi müşteri potansiyeli oldukça fazla olan birçok teknoloji markalarının müşteri temsilcilerine ulaşmak veya müşteri hizmetleri telefon numarasını bulmak kolay olmayabilir. Lenovo müşteri hizmetlerine bağlanırken de bazen kısa bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka geri dönüş yapacaklardır, sorunlarınız, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz ile yakından ilgilenecektirler. Lenovo müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yollarıyla iletişime geçip konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Lenovo müşterilerinin genellikle yaşamış oldukları sorunların arasında, ürün iadesi veya değişimi, teknolojik ürün hakkında bilgi alma, teknik destek gibi işlemler vardır.

Kendi başınıza sorunlara çözüm bulamadığınız durumlar da Lenovo resmi ve gerçek olan müşteri hizmetlerin den yardım almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Sebebi ise kötü niyetli olan kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0 212 912 0134 (Teknolojik Akıllı Telefonlar)


0212 912 0134 (THINK Markalı Olmayan Teknolojik Ürünler)


444 0 426 (THINK Markalı ve x86 Olan Ürünler)


0212 375 57 18 (Depolama Ürünleri Çağrı Merkezi Numarası)


Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ