Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Lescon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lescon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lescon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lescon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1980 yılında ilk olarak Gaziantep şehrinde plastik enjeksiyon ayakkabı üretimi ile sektöre adım atıldı. Bu tarihten 10 yıl sonra şirket merkezi faaliyetlerini sürdürmek için İstanbul şehrine taşındı. 1992 yılında marka ismi ile ilk üretimler başlarken bundan bir yıl sonra Türkiye’de ilk defa halı saha ayakkabısı üreticisi olarak yerini aldı.

1998 yılında giyim üzerine üretimler yapılmaya başlandı ve bundan 6 yıl kadar sonra ilk defa mağaza açılarak müşterilerle ürünlerini buluşturdu. Günümüzde 50’yi geçkin mağazası ile müşterilerine en iyi şekilde ürünleri üreterek sunan firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Dünya lider spor giyim markaları arasında yer almayı hedefleyen firma müşterilerine sunduklarıyla sadece beklenileni değil beklentileri de aşan saygın bir Türk markası olma vizyonu ile hareket etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ