Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Lutvelizade Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lutvelizade Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lutvelizade çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lutvelizade müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk olarak 2017 yılında Nişantaşı’nda bulunan mağazası üzerinden satışa başlayan firma bu dönemlerde de internet sitesi açarak yine bura üzerinden de müşterilerine ürünlerini tanıtmaya ve bunları Türkiye geneline kapıya kadar görmeye başlamıştır. Modern hayatı şekillendirme amacıyla binlerce model ürünler ile bu keşiflere başlayan aynı zamanda da daha iyi ve kaliteli ayakkabı ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan firma oldukça beğenilmektedir.

Özellikle instagram üzerinde bulunan yüz binlerce müşteriye en iyi hizmeti ulaştırmak amacıyla işletme hesabını kullanmakta ve sadece yerel değil küresel çapta kendini geliştirmek ve duyurmak istemektedir. Sınıfının en iyisi olmayı isteyen ayrıca çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma amacıyla kendini sürekli güncelleyen ve güçlendiren firma kaliteli ürünler ile yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ