Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Maltepe Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Maltepe Park çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Maltepe Park müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Maltepe Park alışveriş merkezi, CarrefourSA ve ECE firması ile beraber daha büyük hale gelmiştir.  CarrefourSA ile beraber Almanya merkezli ECE firmasının Türkiye iştiraki olan ECE Türkiye İstanbul’da bulunan Maltepe Park alışveriş merkezinin 75.000 metrekareye genişlemesini sağlamıştır. İstanbul’un Asya yakası üzerinde hızla ilerlemeye devam eden bölgelerin başında gelen konumu sayesinde Maltepe Park perakende alışveriş alanını yaklaşık olarak 44 bin metrekare daha geniş hale getirerek erişim alanı üzerinde 4 iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet vermektedir.

MALTEPE PARK ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Bu makalemizde Maltepe Park müşteri hizmetleri, Maltepe Park çağrı merkezi, Maltepe Park şikayet, Maltepe Park çağrı merkezi numarası gibi konular hakkında bilgi vermekteyiz.

Daha güçlü bir marka ve kiracıları ile beraber 05 Eylül 2013’te açılmış olan Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasitesi sayesinde daha geniş bir yeme içme alanına erişmeyi başarmıştır. Maltepe park alışveriş merkezi 36 restoran ve kafesi ve sekiz sinema salona, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Bununla beraber, yeni Maltepe Park alışveriş merkezi üzerinde 15.000 metrekarelik bir de ofis binası yer almaktadır. Maltepe E–5 otoyolunun tam üzerinde bulunan bina konumu ve metro bağlantısı ile beraber yeni Maltepe Park alışveriş merkezi ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti bu alanda karşılamaya devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ