Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Maximum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İş Bankası’nın en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Maximum Kredi Kartı, müşterilerine daha iyi ve daha hızlı kaliteli hizmet vermek adına çağrı merkezi ve online iletişim kanalları sayesinde hizmet vermektedir. Maximum Kredi Kartı kapsamında yaşadığınız sorunları istek ve şikâyetleri çağrı merkezi üzerinden çözüm bulmak için 0 850 724 0 724 çağrı merkezini aradıktan sonra:

‘’1 veya 0’’

Numaralarına basarak en kısa sürede müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maximum Kredi Kartı müşterilerinin yaşadığı tüm sorunlar ile ilgili müşteri temsilcisi üzerinden destek alınması mümkündür. Tüm hatlardan: 0 850 724 0 724 telefon numarasi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Telefon Bankacılığı Hizmetleri

Internet adresi üzerinden bankanın iletişim adresleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Maximum Kredi Kartına sahip müşteriler için sunulan alternatif iletişim kanalları aracılığıyla en hızlı ve etkili iletişime geçebileceğiniz yöntemi seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Destek Hattı

İş Bankası kredi kartlarıyla ilgili tüm işlemlerinizi Maximum Kredi Kartı destek hattı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Kredi Kartı başvurusu dahil diger tüm işlemlerinizde ayni şekilde destek hattında yer alan yöntemlerden herhangi birini kullanarakda yapabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Destek Hattı

Bağlantı adresi üzerinden bütün işlemlerinizi görüntüleyebilir ve sorunlarınıza etkili çözüm önerilerini minimum sürede alabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı İletişim Formu

Maximum Kredi Kartı iletişim formu ile soru, itiraz, şikayet ve önerinizi bankaya iletmeniz mümkündür.İletişim formu üzerindeki bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmanız durumunda en kısa süre içinde geri dönüş alabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı İletişim Formu

İletişim formunu doğru bir şekilde doldurarak bankaya bile gitmek zorunda kalmadan bütün istek, öneri ve şikâyetlerinizi en kısa sürede yapabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı İletişim E – Posta Adresi

Maximum Kredi Kartı hizmetleriyle ilgili banka ile resmi yazışmalarını sürdürmek isteyen kişilerin iletişim adresi üzerinden bu yazışmalar gerçekleştirmeleri mümkündür. Istediğiniz her konuda Maximum Kredi Kartı iletişim formu üzerinden hizmet sağlanır. Tebligata elverişli KEP adresi ise [email protected] adresi olarak oluşturulmuştur. Online iletişim kanalları veya çağrı merkezi üzerinden yeterli bilgiyi alamadığınız zaman iletişim formu üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz . Maximum ticari kart başvuru ve hizmetleri kapsamında karşılaştığınız sorunlar ile ilgili durumları iletişim formu üzerinden yazabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Sosyal Medya Hesapları

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartının sunmuş olduğu hizmetlere ilişkin tüm detayları, kampanya ve duyuruları sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer yandan banka ile ilgili herhangi bir sorularınızı sosyal medya hesapları üzerinden ileterek çok daha kısa sürede ve hızlı hizmet almanız mümkündür. İş Bankası resmi sosyal medya hesapları üzerinde yer alan dijital bankacılık politikaları kapsamında birçok hizmet sağlanmaktadır

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ