Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Media Markt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Media Markt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Media Markt şikayet hattına erişebilirsiniz. Media Markt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Media Markt, 1979 yılında Almanya’da kurulmuştur. Almanya’nın en büyük elektronik mağaza zincirine sahip olan Metro Group bünyesinde kurulmuştur. 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Metro Group; Almanya, İsviçre, Avusturya, Polonya ve Türkiye’de bulunan Saturn ve Media Markt mağazalarıyla tanınmaktadır.

Toplamda 15 ülkede 610’dan fazla mağazası bulunan Media Markt, teknoloji denince akla gelen ilk markalardan olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta onlarca ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneğiyle teknoloji severlerin en çok alışveriş yaptığı mağazalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; telefonlar, tv ve ses ürünleri, aksesuar, fotoğraf makinası ve kamera, beyaz eşya, ev aletleri, kişisel bakım, spor, oyun, hobi, bilgisayar bileşenleri.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ