Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Metin2 çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Metin2 müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metin2 şikayet hattına erişebilirsiniz. Metin2 müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Metin2, 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. isimli bir Kore firması tarafından yayınlanmış online bir oyundur. Çok oyunculu olan Metin2, MMORPG rol yapma oyunu olarak tanımlanmaktadır. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alınmış, 17 dilde hizmet vermeye başlamıştır. Metin2, ülkemizde oldukça ilgiye uğramış, 10 yılı aşkındır Türkiye’de en çok oynanan ve bilinen oyunların başında gelmektedir.

Metin2 oyunun genel amacı şu şekildedir; “Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir.”

Metin2’nin bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ