Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Modalife Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modalife Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modalife Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Modalife Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1990 tarihinden itibaren üretim faaliyetlerine başlayarak günümüzde 2 fabrika, 150 şube, 25 lojistik depo ve bin 900 üstünde çalışan ile sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Binlerce ürün çeşitliliği ve her ortama hitap eden ürün yelpazesi ile müşterilerin yüzünü gülümseten firma yüz binlerce aile tarafından tercih edilmektedir.

Karlılığını yatırıma geçirerek ticari misyonunu yerine getirmektedir. Ülkenin kalkınmasına katkı sağlamak için sosyal misyonunu da yerine getiren firma tüm zorlukları yaşamasına rağmen Kırıkkale ilini üretim üssü olarak seçmiştir. Her geçen yıl personel sayısını artırmanın yanı sıra teknolojik yatırımları da arttırmıştır. Müşterilerine fabrikadan direk satış yaparak yani aracısız satış yapmak suretiyle ürünlerini müşterilerle buluşturmaktadır. Bu sayede kaliteli mobilyayı müşterilerine uygun fiyata sunabilmektedir. Müşteri odaklı olarak çalışırken insana saygıyı ve dürüstlüğü değerleri olarak benimsemiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ