Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Molfix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Molfix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Molfix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Molfix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1998 yılında ilk üretimlerle birlikte kurulan firma günümüze kadar gelişimine devam etmiştir. Bu tarihten bir yıl sonra Bulgaristan, Ukrayna ve Rusya ülkelerinde de ihracata başlayarak bu ülkelere ürünlerini tanıttı. Bu tarihten iki yıl sonrasında ise yeni bir üretim tesisi ile artan talebi karşılama yönünde çalışmalara başlamıştır. Tüketici ödüllerini alarak sektörel anlamda büyük atakları geçiş ihracat yaptığı ülke sayısını arttırmaya devam etmiştir.

2008 yılından itibaren özellikle reklam alanında tanıtımını oldukça güzel yapan firma bu anlamda özellikle youtube üzerinden verdiği reklamlar ile büyük kitlelere kendini başarılı bir şekilde tanıttı. Günümüzde birçok ülkeye ihraç edilen ürünleri sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de büyük bir beğeni ile karşılanarak artan talepleri kaliteden taviz vermeden üreten firma kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ