Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Monster Notebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Monster Notebook çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Monster Notebook müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Monster Notebook şikayet hattına erişebilirsiniz. Monster Notebook müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Monster Notebook, 2000 yılında kurulmuş olan tamamen Türk dizüstü bilgisayar firmasıdır. Monster’in ürettiği dizüstü bilgisayarlar yüksek performans sunan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlara oyuncu notebook’u da denilmektedir. Monster’in Türkçe karşılığı canavar anlamına gelmektedir. Performans açısından ses getirmiş bir üreticidir.

Monster, ürettiği dizüstü bilgisayarları genel olarak iki kategoriye ayırmaktadır. Bu kategoriler; oyuncu serisi ve iş istasyonları serisidir. Dünya’nın en tanınan ve en kaliteli bilgisayar bileşen üreticileriyle ortak çalışan Monster’in bazı anlaşmalı çalıştığı firmalar şunlardır; Intel, Seagate, Kingston, Microsoft ve Nvidia. Sunduğu yüksek performansa göre piyasadaki diğer dizüstü bilgisayarlara göre fiyatları açısından ekonomi dostudur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ