Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Mopaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mopaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mopaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mopaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1996 yılında ilk olarak açılan market aile şirketi olup 10 ortak tarafından kurulmuştur. Günümüzde İstanbul ve Kocaeli şehirlerinde hizmet veren market zinciri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yüz adetten fazla mağaza ve yaklaşık olarak 3 bin kişiden fazla istihdam ile sektöründe önemli bir yer edinen hipermarket zinciri ortalama olarak ülkenin yarısına hizmet vermektedir.

İnsana ve özellikle de insani değerlere odaklı olarak sürdürülen faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu ön planda tutttuğu için her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Market sektöründe varlığının yanı sıra konut projesi ile de hizmet vermektedir. Ayrıca süt üretim tesisleri ve jeotermal sera tesislerinin yanı sıra lojistik üssü ile tüketicilerine daha kaliteli ve en iyi şekilde hizmet veren firma oldukça sevilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ