Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Morpa Kampüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Ankara Caddesi No: 16 Kat: 4 Cağaloğlu – Fatih İstanbul
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Morpa Kampüs çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Morpa Kampüs müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler için hazırlanmış olan online eğitim platformu olarak hizmet vermektedir. Meb sistemine uygun olarak hazırlanan ve binlerce konu içeriğinden oluşan bu platform ilkokul ve ortaokullar için hazırlanmıştır. Öğrencinin bu sistemden faydalanabilmesi için ücretli hesap açarak giriş yapması gereklidir. Yıllık üyelikler halinde hizmet  veren sistem oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Öğrencilerin takip edilebilmesi için veli ve öğretmen girişleri yapılarak sistem üzerinden erişim olanağı sunan firma öğretmenlere sınırlı içeriği ücretsiz olarak sunmaktadır. Bir sınıftan bir öğrenci bile kayıt olursa öğretmen sistemi öğrencinin devam ettiği süre boyunca sınırsız olarak bağlı bulunduğu sınıf ya da ders düzeyinde) kullanabilmektedir.

Binlerce öğrencinin yanı sıra öğretmeninde aktif olarak kullandığı ve tercih ettiği bu eğitim platformu her geçen gün hem alt yapısını geliştirmekte hem de içeriğini zenginleştirmektedir. En iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflerken eğitim alanına en iyilerden biri olma amacıyla çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ