Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Multinet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli / İSTANBUL
TELEFON
FAKS
0212 274 85 85
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Multinet

Kullanıcılar üzerinden birbirinden farklı fırsat seçeneği sunan kartlar arasında yer almaktadır. Bu sayede özellikle kullanıcılara pek çok farklı artı avantaj sağlamaktadır. Özellikle sunmuş olduğu imkanlar sayesinde günümüzde gelişmiş sistemler üzerinden kart kullanım imkanı sunan kartlar arasında dikkat çekmektedir.

Hizmet seçenekleri arasında pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar istedikleri her durumda farklı seçenekler üzerinden işlem yapmayıp imkanı bulabilirler.

Temassız Ödeme

Kart kullanıcıları temassız ödeme imkanı elde edebilirler. Bu sayede restoran, market gibi pek çok farklı alanda yapmış oldukları alışverişlerin ardından temassız şekilde ödeme imkanıyla daha kısa süre içerisinde daha kolay şekilde ödeme işlemini tamamlayabilirler.

Harcadıkça Kazanma

Kartın en belirgin özelliklerinden birisi de harcadıkça kazanma imkanı sunmasıdır. Bu nedenle her gün harcama yapan kullanıcılar daha fazla kazanç elde edebilirler. Harcadığınız bakiye göre veya tercih ettiğiniz farklı yerlere göre elde edeceğiniz kazanç oranları değişebilir. Özellikle kampanya seçenekleri kullanıcıların yapmış olduğu harcamalar üzerinden daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

Bireysel Bakiye Yükleme

Kullanıcılar istedikleri durumlarda özellikle bireysel bakiye yükleme avantajlarından yararlanarak özel hediye kazanma imkanı elde edebilirler. Düzenlenen ek fırsatlar yapmış olduğunuz yükleme işlemlerinin ardından kartınızı tanımlamaktadır. Bu sayede yapmış olduğunuz her alışverişin oranına ve durumuna göre evde edebileceğiniz birbirinden farklı avantaj seçenekleri bulunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ