Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Myfi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Adnet İnternet Ve İletişim Hizmetleri Tic. San. LTD. Şti. İstiklal Mah. Bağlar Caddesi Ünbay Cadde İş Merkezi
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Myfi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Myfi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

BTK tarafından internet servis sağlayıcılığı, altyapı işletmeciliği hizmeti ayrıca bunlara ek olarak olarak sabit telefon hizmeti lisanslarını alarak 2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Ulusal bir iletişim firması olma amacıyla çıkılan bu yolda özellikle genç, dinamik ve alanında ciddi bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeni nesil bir iletişim şirketi olarak internet, voip telefon ve SMS içeriği bulunan her projeyi çalışma alanı olarak görüp ve bu projeleri aynı zamanda da hizmetleri dünya standartlarında, en iyi şartlarda, yüksek kalitede sunma amacı ile çalışmaktadır. Müşteri deneyimini ön planda tutan kullanım alışkanlıklarına göre en iyi seçenekleri sunup, sorunlara en özel çözümler üreten firma özellikle özelleştirilen deneyimleri sunmaktadır. Sürekli güncellenen ve müşteri kitlesine hitap eden cazip fiyatlı kampanyalar ile sektöründe gerçek sınırsız olmasının yanı sıra taahhütsüz internet avantajları sunmaktadır. Ayrıca mevcut müşterilerin analizleri yapılarak ihtiyaçlarına uygun çözümler ile müşteri memnuniyetini oldukça üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

MYFİ ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Kurumsal müşteriler için iş kalitesini yükselten seçenekleri ile uygun fiyat avantajını sunmaktadır. Bunun yanında da hayat kolaylaştırıcı çözümler üreterek kurumsal firmalara yeni ürün geliştirme çalışmaları aşamasında destek olmaktadır. Ayrıca iş birlikleri ile firma gelişimlerine katkı sunarken ürün ve hizmetlerini geliştirme aşamasında da müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Kurumsal firmalara her ay farklı hızda hizmet alma imkanı ve bireysel müşterilere ise kullanmadı ay fatura ödememe seçeneği sunan firma sürekli olarak müşteri kitlesini büyütmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ