Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Netflix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Netflix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Netflix, 1997 yılında Kaliforniya’da kurulmuş, medya sağlayıcı şirketidir. Netflix; Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Almanya, Türkiye gibi bazı Avrupa ülkelerinde internet üzerinden hizmet vermektedir. 2016 yılı itibariyle Netflix’in toplam abonesi sayısı 75 milyonu aşkındır.

Netflix’te abonelik sistemi vardır. Abone olmanız durumunda yüzlerce kategoride yüz binlerce içeriğe tek tıkla sahip olabilme şansınız vardır. Dünyaca ünlü birçok yabancı dizi, yabancı film, yerli dizi, yerli film, belgesel ve Netflix aboneleri için hazırlanmış birçok özel içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

Netflix müşterilerine geniş yelpazede film, dizi, belgesel gibi seçenekleri sunmaktadır. Bir çok film hakkını satın alarak ilk defa izleyicileri ile buluşturan firma her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Kayıt olduktan sonra ilk otuz gün ücretsiz kullanım sunarak büyük beğeni toplamaktadır. Müşterilerine üç ayrı seçenek sunan ve bu sebeple her kesimden insana hitap eden Netflix her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Netflix dünya üzerinde 190 (yüz doksan) dan fazla ülkede kullanılmaktadır. Oldukça gelişen ayrıca teknolojik gelişmeler ile alt yapısını güçlendiren firma sinema sektöründe dünyada kendine önemli bir yer edinmiştir. Üç çeşit abonelik bünyesinde bulunduran ( Amerika da ek olarak dvd planı bulunmaktadır) Netflix her yaştan izleyiciye hitap etmektedir.

NETFLİX ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

İzlemeye başladığınız andan itibaren sizlerin izlediği film alanlarına göre size özel önerilerde bulunarak izleyicilere yardımcı olmaktadır. Çıkan filmlerin sizlere hitap edip etmediğini kolaylıkla görebilirsiniz. Netflix sadece en güncel filmleri bünyesinde barındırmayıp eski filmleri de izleyicilerine sunmaktadır.

Netflix izleyicilerine abonelik süresi ile ilgili zorunlu taahhüt tarzı anlaşmalar yapmamaktadır. İstediğiniz zaman izlemeye başlayabilir istediğiniz anda aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilerdeki film dizi ya da belgeselleri sizlerin beğenisine sunan firma yine en iyi hizmeti sunma adına en uygun fiyata hizmet etmeye çalışmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ