Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Organize Sanayi Bolgesi 2. Cadde No : 17/1 34776 Ümraniye / ISTANBUL
FAKS
90 216 420 7543
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Nokia çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nokia müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Nokia Sanayileşmiş bir ekonomiye sahip olan Finlandiya’da 1965 yılında kurulmuştur. İşlem hacmi ve istihdam hacmi bakımından Finlandiya’nın en büyük şirketidir. Nokia bilinenin aksine kağıt fabrikası kurarak iş hayatına giriş yapmıştır. 1967 yılına geldiğinde tomruk ve ayakkabı üretimiyle varlığını devam ettirmiştir. Ardından bir kablo şirketiyle birleşerek elektronik alana geçiş yapmıştır. Asıl alanı olan telefon piyasasına ise 1979 yılında Salora isimli bir televizyon üreticisiyle birlikte giriş yapmıştır.

Nokia basit tabanlı NMT(Nordic Mobile Phone) ürünlerinin üretimine 1981 yılında başlamış ve ilk uluslararası telefon şebekesini inşa etmiştir. 1982 yılında ise ilk dijital telefonu üretmiştir. 1984 yılında ise taşınabilir telefon piyasasına Mobira Talkman ile giriş yapmıştır. İlerleyen yıllarda hızlı bir geçiş sağlayarak tarihe iz bırakan bir çok marka ve modelde cep telefonu üretmiştir. Akıllı telefonların gelmesiyle birlikte akıllı telefon üretimine geçen Nokia, piyasaya geç girmesine rağmen yeniden sayılı markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ