Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası / İletişim / Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden bir olan Oppo, Türkiye’de cihazlarını satışa sunmasından sonra müşteri hizmetleriyle hizmet sağlamaya başlamıştır. Online işlem kanalları dahil olmak üzere çağrı merkezi ve bir çok iletişim kanalları araciliğiyla Oppo cihazları ile sorun yaşayan tüm kullanıcıların anında kurumsal destek almasını sağlamaktadır.


Oppo iletişim merkezi üzerinden yetkili servisler ve çağrı merkezlerine ulaşmanız mümkündür. Oppo Destek Merkezi:Üzerinden hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde yetkili servislere web sayfası üzerinden erişim sağlayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Oppo İletişim FormuOppo iletişim formu oluşturarak telefonların onarım ve yetkili servislere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Sayfası üzerinden telefonlarınızla yaşadığınız sorunlar ile alakalı yetkili servislerle iletişime geçmeden önce gerekli hizmet koşullarını ve başvuru yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Oppo İletişim E – Posta AdresiOppo ile kurumsal e –mail adresi yoluyla iletişime geçmek isteyen tüm müşteriler iki farklı e – mail adresi ile taleplerini Oppo’ya iletebilir. Türkiye’deki kullanıcılar için farklı adres üzerinden hizmet veren Oppo e – mail adresi:

[email protected]

Tüm şikayet ve önerileriniz için kurumsal destek sağlayarak şikâyetlerinizi dikkate alır. Kurum ile yapacağınız her türlü yazışmaların hukuksal bağlayıcılığı vardır. Bu nedenle yazışmalarınızı resmi kriterlere göre yapmanız gerekmektedir.

Oppo Şikâyet HattıOppo şikayet hattı üzerinden tüm soru, görüş ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. İster e –mail üzerinden isterseniz de çağrı merkezini arayarak Oppo şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Kullanıcılarının en kısa sürede hizmet alabilmesi ve sorunlarının çözüme kavuşturulması için destek veren Oppo, alternatif işlem kanalları ile destek vermektedir.

Oppo Şikayet Hattı

Adresi üzerinden destek sağlamaktadır.

Oppo Müşteri Hizmetleri NumarasıÇağrı merkezini arayarak Oppo akıllı cihazlarıyla ilgili yaşadığınız her türlü sorunlar ve görüşlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz. Birçok farklı işlemi rahatça yapabilir müşteri hizmetleri numarası sayesinde, kısa sürede taleplerinizi iletebilirsiniz. Oppo çağrı merkezine resmi tatiller ve Pazar günleri haricinde 09.00 – 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Oppo Çağrı Merkezi: 0850 433 67 76

Olarak belirlenmiştir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden tüm soru, görüş ve şikayetlerinizi iletebilir, garanti ve yetkili servisler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Oppo Müşteri Temsilcisine Direkt BağlanmaFirmaların müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak bazen uzun zaman alabiliyor. Akıllı telefon ürünleriyle yenilikçiliğiyle fark yaratan Oppo, müşteri temsilcileri ve iletişim kanalları ile de hızlı hizmet vermektedir.

Oppo iletişim adresleri üzerinden yapılan bütün işlemler en kısa sürede kullanıcıların tüm sorunlarına yanıt vermek adına online işlem kanalları ile de hizmet sağlar.

Oppo Resmi Sosyal Medya HesaplarıOppo resmi sosyal medya hesapları:Olarak sunulmustur. Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından Oppo başta olmak üzere daha birçok kurum sosyal medya aracılığıyla taleplere hızlı yanıt vermektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ