Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Optimum AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Optimum AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Optimum AVM çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Optimum AVM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Optimum AVM hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

OPTİMUM AVM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Optiimum avm Rönesans Holding tarafından kurulan bir alışveriş merkezidir. Rönesans İnşaat ile 1993 yılında Rusya St.Petersburg’da kurulmuştur. Rönesans günümüzde ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülke üzerinde alışveriş merkezleri, kuran bir firmadır.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendisine hedef Pazar olarak belirlemiş olan Rönesans İnşaat, faaliyetlerini Türkiye ile beraber pek çok ülkede sürdürmeye devam etmektedir. Optimum AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

2008 tarihinde Rönesans İnşaat yeniden yapılanma çalışması ile beraber Rönesans Holding A.Ş. çatısı altında bir araya gelmiştir. İnşaat alanı konusunda dünyanın en büyük müteahhitlik şirketleri arasında ilk 100’ün içerisinde buluna firma Avrupa’nın ise 10. büyük inşaat şirketidir. Rönesans Holding’in ödün vermeden koruduğu kurumsal itibarı firmanın daha da büyümesini sağlamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ