Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Özsüt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özsüt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özsüt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özsüt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özsüt şikayet hattına erişebilirsiniz. Özsüt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ÖZSÜT ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Pastacılık ve unlu mamuller sektöründe kurulan firma, 1938 yılından beri siz müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı ile tanınan bu marka, bunun yanında birçok ürünle hizmet vermektedir. Pasta ve unlu mamullerin yanı sıra çeşitli tatlılar, dondurmalar ve yemekler üreterek damak tadınıza sunmaktadır. Zengin ve çeşitli menü skalası ile müşterilerin her daim isteklerine karşılık vermek için çalışıyorlar. Ayrıca kahve ve içecek hizmeti de kafelerde ve restourantlarda ürettikleri yemeklerin yanında bir seçenek olarak sunmaktadırlar.

Her daim temizlik ve hijyenden ödün vermeyen bir marka olarak müşterilerin memnuniyet sahip oldukları misyon için vazgeçilmez bir madde haline gelmiştir. İlk şubesi kuruluşundan 53 yıl sonra İzmir Alsancak’ta açılmıştır.1966 yılına gelindiğinde hali hazırda 6 farklı şube ile hizmet vermekteydi.2014 yılında ilk yurt dışı şubesi Azerbaycan Bakü’de açıldı. Her gün daha iyi kalite ve hizmet anlayışıyla yola çıkan firma birçok restaurant ve kafeleri ile Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde hizmet vermektedir.

Özsüt çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ