Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Üçer sok. No: 8 Küçük Çamlıca 34696 Üsküdar/İstanbul
TELEFON
FAKS
0216 545 67 50
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Papara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Papara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

PAPARA NEDİR?

Paypal’ın ülkemizde hizmetini durdurması birçok kullanıcının üzülmesine ve para transfer işlemlerinin aksamasına neden oldu. Diğer taraftan bu açığı kapatabilmek için birçok alternatif üretilmeye çalışıldı. İninal ve Papara bu alternatiflerden en çok dikkat çekenleri durumunda. İninal para çekebilme ve başka kartlara para gönderme noktasında sıkıntı yaşadığı için Papara daha hızlı bir yükseliş sağladı ve Paypal’ın oluşturduğu boşluğu doldurmak için önemli bir avantaj sağladı. Hızla gelişimine devam ederken aynı zamanda da gün geçtikçe kendini yenilemekte ve güçlenmektedir.

PAPARA NASIL KULLANILIR?

Papara dijital bir cüzdan olarak birçok avantaj ve yeni teknolojilere sahiptir. Papara’dan hesap açabilmek için öncelikle papara.com sitesine giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra hesap açma işlemlerini gerçekleştirerek ilk adımı geçiyoruz. Ardından hesap onaylama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Papara hesabı için kart isteniyorsa banka hesabından ya da ATM’den hesabınıza 10TL aktarmanız gerekmekte. Aktarma işlemini yaptıktan sonra hesabınıza giriş yaparak “Papara Card” bölümünden kart başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmekte. Adres bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz kartın elinize sağlıklı ulaşmasını sağlamaktadır ondan dolayı adres bilgilerinizi dikkatli doldurmanız gerekmektedir.

PAPARA’NIN DİĞER HESAPLARDAN AVANTAJLARI NELERDİR?

Aynı zamanda bir dijital cüzdan da olan Papara para transferi işlemlerinde birçok avantaj sağlamaktadır.

  • Banka hesabı ya da ATM’den kolaylıkla para yükleme işlemini yapabilirsiniz.
  • Diğer kartlara para gönderebileceğiniz gibi cep telefonuna ve E-mail adresine de para gönderebilirsiniz.
  • İninal’dan avantajlı konuma geçmesini sağlayan en önemli özelliği hesabınızdaki parayı banka hesabına yatırabilir ya da ATM’den çekebilirsiniz.
  • Papara ile kredi kartı olmadan rahatlıkla internetten alışveriş yapabilirsiniz.
  • Papara 7/24 aktif hizmet sağlamaktadır. Bu sayede günün her vakti işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Neredeyse Türkiye’deki tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır.
  • Yeni nesil koruma sistemleri sayesinde işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paypal’ın Türkiye’deki hizmetini durdurmasının ardından bir şok yaşansa da Papara bu açığı hızlı bir şekilde kapatmayı başardı ve her geçen gün emin adımlarla ilerlemektedir.

PAPARA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Papara’nın 850’li müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve adres bilgisi bulunmaktadır.  Parara müşteri hizmetleri iletişim numarası aktif olarak çalışmakta ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bu iletişim bilgilerinden Papara ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Papara hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ