Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Philips Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Philips çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Philips müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Teknoloji devlerinden biri olan Philips şirketi ses, görüntü, ev ürünleri, laptoplar, telefonlar üreterek birçok alanda başarılı işlere imza atıp çeşitli ürünleriyle müşterilerine sunmaktadır.

İki bin yirmi beş yılına kadar üç milyarın üzerinde insanın hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Philips aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Bu kadar insanın hayatını kolaylaştırmayı amaçlarken aynı zamanda da yeşil teknolojiye yönelerek hem insanlara hizmet hem de doğayı korumaya destek için çalışmalarını sürdüren firma her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Philips yeşil doğamızı korurken teknolojik gelişmeleri de takip etmektedir. Çağın gerisinde kalmayan hatta çağın teknolojik gelişmelerine katkı sağlayan firma hem servis ağını büyütmekte hem de insanların kullanımı için alternatif bir  çok ürün piyasaya sürmektedir.

Bir çok ödül ve takdir alan firma çalışmalarını arttırarak devam ettirmektedir. Hem işlevselliği hem de tasarımı ön planda tutarak büyük beğeni toplayan philips aynı zamanda da yaşanabilecek sorunlara en pratik şekilde çözüm arayışlarını karşılayan müşteri memnuniyet için aktif olarak çalışan müşteri hizmetleri numaralarını bulundurmaktadır.

Philips şirketi bu kadar çok ürün çeşitlerini müşterilerine sunarken aynı zamanda müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için uğraşmaktadır.

Philips çağrı merkezi birimi kurarak hizmet kalitesini daha da artırmıştır.

Philips müşteri hizmetleri ne ulaşmak için birçok telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar almış olduğunuz ürüne bağlı olarak kategorilere ayrılmış ve almış olduğunuz ürünün kategorisiyle ilgilenen müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir.

Philips Televizyon Müşteri Hizmetleri
0 850 222 44 66

Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Philips Avent Anne – Bebek Ürünleri Müşteri Hizmetleri
0 850 222 7 445

Philips Faks Makinesi ve Cep Telefonu Müşteri Hizmetleri
0 216 444 4 832

Philips Monitör ve Bilgi Ekranı Müşteri Hizmetleri
0 212 444 4 832

Philips Aydınlatma
0 850 390 1 922

Philips Medikal Sistem Müşteri Hizmetleri
444 0 637

Philips Ses ve Görüntü Sistemleri Müşteri Hizmetleri
0 850 220 99 69

Dilerseniz telefonla aramak yerine aşağıdaki linkten web sitesine girerek ilgili kategorideki bölümün müşteri hizmetlerine canlı sohbet eşliğinde veya e posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Philips Canlı Destek / İletişim Formu

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ