Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

PlayStation Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

PlayStation çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde PlayStation müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden PlayStation şikayet hattına erişebilirsiniz. PlayStation müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

PLAYSTATİON ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Sony Interactive Entertainment (SIE), dünyada dijital ve etkileşimli eğlence denildiğinde akla gelebilecek ilk marka olma özelliğini korumaktadır. Sony Interactive Entertainment’un bünyesinde bulunan marka ile bu markanın ürettiği ürün ve hizmetlerden sorumludur. Japonya’da 1944 yılında kurulmuştur ve günümüze kadar yaptığı inovasyonlar ile oyunları geliştirip yenileyerek pazara sunmaya devam etmektedir. Sunduğu ürün ve hizmetler arasında PlayStation VR, PlayStation™Video, PlayStation 4, PlayStation™Store, PlayStation™Now, PlayStation™Music ve SIE Worldwide Studios’un göz alıcı ve başarılı PlayStation yazım ürünlerini kapsar.

Markanın bağlı bulunduğu SIE, Londra, Tokyo ve Kaliforniya başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca bizim bünyemizde yer almak ve sizinde bu eğlence dünyasında payınız olmasını isterseniz Kariyer Merkezimiz ile iletişime geçebilir ve ailemize katılmaya hak kazanabilirsiniz. Siz oyun severleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

PlayStation çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ