Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Porland Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Porland Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Porland çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Porland müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Porland şikayet hattına erişebilirsiniz. Porland müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

PORLAND ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

1976 yılında açılan bir zücaciye mağazası ile Porland markası doğmuştur. 1980 yılının sonlarına doğru şu anki marka adı ile üretim yapılmaya başlanmış ve 1992 yılında Gebze Porland Porselen San. Ve Tic. A.Ş kurulmuştur. Artan istekleri ve beklentileri karşılamak bununla birlikte ihracatı desteklemek amacı ile 1996 yılında Bilecik tesisleri de faaliyete geçirilmiştir. Firmamız, bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında çok tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır. Sektörde istihdam yaratabilecek kadar geniş pazarlama satış kadrosuna sahip bir şirket olma ayrıcalığını da taşımaktayız. Ürünlerimizin üretiminden tasarım kısmına kadar olan süreç içerisinde müşterilerimizin her ihtiyacına yönelik tasarımlar yapabilmek amacıyla her detaya dikkat etmekteyiz.

Sürdürülebilir rekabet gücümüz ve devam ettirdiğimiz ARGE çalışmalarımız firmamızın başarılı ve girişimci ruhunu ortaya koymaktadır. Bunların yanı sıra insan sağlığını öncelik vermekteyiz bu bağlamda başlattığımız atık yönetim uygulamaları insan sağlığına verilen önemin göstergesidir. Porland Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek özel reçeteli porselen üreten firmadır. Bunun yanında birçok yeniliğe de imzasını atmıştır.

Porland çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ