Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ptt bank ile birçok bankacılık işlemi yapılmaktadır. Bunun için Ptt’den posta çeki hesabı açtırmaniz gerekmektedir. Bunun için herhangi bir ptt şubesi seçebilirsiniz. Posta çeki hesabı açıldıktan sonra ptt bank için atm kartı verilmektedir. Bu sayede diğer bankalarda olduğu gibi eft, havale, fatura ödemesi gibi işlemler yapabileceksiniz. Hesapta kalan bakiye görebileceksiniz.

Diğer bankaların prosedürleri gibi uğraşmadan birçok bankacılık işlemi yapılabilir. Ayrıca diğer bankalarda olduğu gibi internet bankacılığı bulunmaktadır. İnternet bankacılığından yararlanmak için posta çeki açtırma esnasında internet bankacılığı hizmetinin aktif hale getirilmelidir. Daha sonra Ptt’den internet şifresi oluşturulmalıdır. Böylece güvenli bir şekilde internetten banka işlemleri kolayca yapılabilecektir.

Akıllı telefonlarda yer alan ptt bank uygulaması indirilerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapılan bütün işlemler online şekilde bağlanarak kontrol edilmektedir. Eğer bankacılık hizmeti ile ilgili bir sorun olursa müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ayrıca internet şifresi almayan müşteriler veya şifresini unutanlar müşteri temsilcilerini tekrar aramaktadır.

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 1 788

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ